Tantsijad

tantsija nimi
Nimi: Agnes
Vanus: 28
Kui kaua oled tantsinud? Alates kolmandast eluaastast!
Kus oled tantsinud? Mailiis Hindovi laste laulu ja tantsuring 3 aastat, Panda tantsustuudio 10 aastat, MRG tantsustuudio 2 aastat, ETA tantsustuudio 3 aastat, Agneta tantsuklubi 11 aastat, muusikal Pipi Pikksukk, TLÜ - koreograafia.
Mis tantsustiil sulle enim meeldib? Estraad ja karakter, kuna need toovad kõige rohkem naiseliku ilu ja graatsia välja.
Mis roll on tantsimisel sinu elus? Tantsimine on mu töö, mu hobi ja tegevus, mille kohta keegi ei pea kunagi küsima, kas sa tahaksid? Vastus alati - jah.

tantsija nimi
Nimi: Johanna
Vanus: 19
Kui kaua oled tantsinud? Esimesse tantsutundi läksin ma 7-aastaselt. Nii vahelduva eduga olengi nüüdseks tantsinud kokku 11 aastat (Agnetas umbes 4-5 aastat).
Kus oled tantsinud? Alustasin tantsimist Mustamäe Laste Loomingu Maja tantsurühmas Jete. Hiljem käisin tantsimas showtrupis Carisma. Järgnevad aastad olen tantsinud Agnetas kuni praeguseni.
Mis tantsustiil sulle enim meeldib? Jazz
Mis roll on tantsimisel sinu elus? Mulle meeldib tantsida, kuna see annab sellise fiilingu, milleta ei saa elada. See on nagu üks minu eneseväljendusvorme. Naudin seda ootusärevust ja närvikõdi, mis on enne esinemist, ning aplausi ja meeletuid emotsioone, mis on pärast esinemist.

tantsija nimi
Nimi: Angela
Vanus: 19
Kui kaua oled tantsinud? 5 aastat
Kus oled tantsinud? Tantsuklubi Agnetas
Mis tantsustiil sulle enim meeldib? Polegi sellist ühte lemmikut, aga võiks öelda, et enim meeldivad estraad ja varietee.
Mis roll on tantsimisel sinu elus? Tantsijaks saamisest olen unistanud juba, kui olin väike. Tantsimine minu jaoks väljendab kõige paremini hetkelisi tundeid ja meeleolusid. Laval tekkiv tunne on asendamatu ning see on ka põhjus, miks ma tantsimisega tegelen.

Maia-Lii
Nimi: Maia-Lii
Vanus: 22
Kui kaua oled tantsinud? 5 aastat
Kus oled tantsinud? Tantsuklubis Agneta
Mis tantsustiil sulle enim meeldib? Raske on välja tuua ühte lemmikut, kuid tantsida meeldib mulle enim estraadi ja showtantsu.
Mis roll on tantsimisel sinu elus? Tantsimisega tegelemine on minu jaoks väljakutse, mis kunagi igavaks ei lähe. See annab mulle tahte ja võimaluse end arendada ning annab rahulolu, kui näen edusamme. Esinemine on muidugi boonuseks - laval ununeb kõik peale tantsimise ning mul on hea meel, et saan omalt poolt midagi pealtvaatajatele pakkuda.

Iris
Nimi: Iris
Vanus: 31
Kui kaua oled tantsinud? Alates 4. eluaastast
Kus oled tantsinud? Olen tantsinud H-Stuudios, Tartu Ülikooli Spordiklubis, Tantsustuudios "Maestro", Tallinna Tantsuakadeemias.
Mis tantsustiil sulle enim meeldib? Mulle meeldib naiselik väljendusviis, ehk siis enim estraad ja üks lemmik ka argentiina tango.
Mis roll on tantsimisel sinu elus? Just tants on see, mis on minust kujundanud sellise inimese, nagu praegu olen ja ilma selleta ei kujuta ma oma elu kuidagi ette. See on kindlasti üks asi, millest ma iial ei tüdine.

Kristiina
Nimi: Kristiina
Vanus: 18
Kui kaua oled tantsinud? 10 aastat
Kus oled tantsinud? Tantsukeskuses Diapasoon, tantsuansamblis oma koolis ja tantsuklubis Agneta.
Mis tantsustiil sulle enim meeldib? Showtants
Mis roll on tantsimisel sinu elus? Tantsimine teeb mind enesekindlamaks ja tõstab mu meeleolu.

Monika
Nimi: Monika
Vanus: 21
Kui kaua oled tantsinud? Kokku olen tantsinud umbes 11 aastat.
Kus oled tantsinud? Alustasin Nõmme noortemajas, kust edasi liikusin tantsuklubisse Agenta. Käisin tantsimas ka Citydancer'is, kuid nüüd olen jälle Agnetas
Mis tantsustiil sulle enim meeldib? Kõik tantsustiilid on väga kihvtid ja kaasahaaravad, aga enda lemmikuks on välja kujunenud showtants.
Mis roll on tantsimisel sinu elus? Tants on minu kirg, mida tehes unustan ajataju. Tantsimine aitab mul enda emotsioone välja elada ning mured unustada.

Triin
Nimi: Triin
Vanus: 16
Kui kaua oled tantsinud? Umbes 5 aastat.
Kus oled tantsinud? Tantsuklubi Agnetas.
Mis tantsustiil sulle enim meeldib? Palju on tantsustiile mis meeldima on hakanud, kuid kõige enam meeldib showtants.
Mis roll on tantsimisel sinu elus? Ma naudin tantsimist ja see on hea viis lõõgastumiseks. Tantsides saan ma rõõmu tunda, see tekitab hea meeleolu.

Laulja

Cathy
Nimi: Cathy
Vanus: 22
Kui kaua oled laulnud? Lasteaiapingist peale, 18 aastat.
Kus oled laulnud? Oma laulmisteed olen alustanud '93. aastast Mustamäe Laste Loomingu Majas. Seejärel seadsin oma sammud Neidudekoor Ellerhein suunas. Olen aktiivselt osa võtnud soololauludega mitmetel üritustel, kontsertidel. Alates 2010 kevad, asusin võtma individuaaltunde hr. Aleksandr Kaidja käe all, kus muuhulgas tegelen ka tema rajatud Hellase segakoori aktiivse liikmena.
Mis muusikažanr sulle enim meeldib? Meeleldi kuulan pop-jazz muusikat, kuid usun, et pea kõiki žanre on võimalik hästi esitada, kui vaid ise aru saada, millest lauldakse ja sõnum ka kuulajateni jõuab.
Mis roll on laulmisel sinu elus? Siinkohal võiks hoopis esitada küsimuse, mis roll on muusikal minu elus. Muusikast tulenevalt on minu elus kaks rolli - laulmine ja tantsimine. Neid saab ühel hetkel võtta täiesti eri tegevustena, kuid õnneks nende ühildumisel on kuulajateni jõudev mõjuvõim kordades suurem! Armastan esineda ja siinkohal pean tunnistama, et nii laval kui ka kodus peegli ees. See on minu moodus leida aeg endale. Tihtipeale leian ma endit keset tänavat viisijuppi ümisemas või kodus jalga keerutamas just sellel lihtsal põhjusel, et minu elu saadab igal hetkel muusika.

Showtrupp Atenga | atenga@agneta.ee